/
Hakkımızda

Hakkımızda

1989 yılında başladığımız taşere yolculuğumuz, gerek demir etriye kıvırma, gerekse kalıp tabliye işleriyle sektörde işin her alanında çalışarak geliştik güçlendik. Teknik anlamda süreç içerisinde kendimizi bir çok alanda geliştirdik ve gerekli eğitimleri de alarak 1995 yılında edindiğimiz deneyimlerimizi aktardığımız Aydın’da Dursun Emul İnşaat olarak Müteahhitlik faaliyetlerimize başladık. Dursun Emul İnşaat sadece beton yapılar değil Müşterileri ile sağlam temeller atmaya ve bu bağların kalıcı olması için kaliteden taviz vermeden ilerlemeye devam etmektedir.

Bu bağlamda Kalite, Teknoloji, İleri Güvenlik Tedbirleri bilinci ile Müteahhitlik mesleğinin sorumluluk alanına hizmet etmek için kadrosuna deneyimli, tecrübeli vizyon sahibi Genç Mimar ve Mühendislere bırakarak 2020 yılı itibariyle Dursun Emul İnşaat Lüks Konutlar için yeni markası Duraz Yapı‘yı hayata geçirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Vizyonumuz

Güvenli, kaliteli ve uygun maliyetli projeler tasarlayarak inşa etmektir.

Misyonumuz

Ülke genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmaktır.

DENEYİMLERİMİZ
1995 yılından inşaat sektöründe taşeron olarak, kamu ve özel sektörde yaptığımız yüzlerce inşaatta edindiğimiz deneyimler sonucunda DURSUN EMUL İNŞAAT olarak inşaat sektöründe 100’ün üzerinde konut vb. yapıyı tamamlayarak müşterilerimizin memnuniyetine sunduk.