/
Bilgi Toplumu Hizmetleri

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Deneyimi ve standartları değiştiren proje anlayışıyla Duraz Yapı A.Ş., pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştiriyor. Yenilikçi bakış açısı, toplam kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci Duraz Yapı A.Ş.’in değişmez ilkeleri arasında.

Duraz Yapı A.Ş., geleceği öngören yönetim anlayışı, yapı alanında uzmanlığa sahip kadrosu ve deneyimli işgücüyle Kocaeli’nin geleceğine yatırım yapıyor. Duraz Yapı, yaşama değer katmak için iş başında. Alışılmışın dışında projeleriyle Duraz Yapı A.Ş., şehir içinde yeni değerler yaratan farklı yaşam merkezleri gerçekleştirmek, yeni yaşam alanlarını hayata katmak için var. Duraz Yapı A.Ş. doğal dengeyi koruyan yaklaşımı, yarattığı eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahip. Çünkü daha iyi bir yarın bekleyen pek çok hayat var…

Yaşam kalitesini arttıran, gerçek fiyatla konut sahibi olmayı kolaylaştıran farklı bir misyon. Duraz Yapı A.Ş., bu misyonuyla sektörde fark yaratıyor. Kurumsal saygınlığı ve güçlü finansal yapısıyla Duraz Yapı A.Ş., yatırım yapacağı her proje alanını, sektördeki en uygun değerle satın alıyor. Gerçekleştirdiği büyük projelerle konut maliyetini en aza indiriyor. Eşine ancak gelişmiş ülkelerde rastlanan farklı mimari çözümler sunan Duraz Yapı A.Ş., Türkiye’de ilk kez yaşam projelerinde ileri teknoloji olanakları sağlıyor. Bu özel misyonuyla Duraz Yapı A.Ş., hem yaşam kalitesini yükseltiyor hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.